Megoldásra vár

kiszáradt bálványfák

Anonim Járókelő

Kiszáradt bálványfák vannak a Váci úton az MKB Bankkal szemben. Kérjük intézkedésüket.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 202-204

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a fák állapota ápoló célzatú beavatkozással már nem orvosolható, kivágásuk elkerülhetetlen. Ezek pótlását Társaságunk betervezte, legkés
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parlagfu

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szent István körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére