Megoldott

Parkolás a kerékpár uton

Móricz Zsigmond körtér lidl elött kerékpár úton parkolás.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 47

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A nevezett helyszínt Újbuda Közterület-felügyeletének munkatársai több alkalommal ellenőrizték (fotókkal dokumentálva). Az ellenőrzések időpontjában szabálysértést nem tapasztalta...
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak a Lidlibe ugrott be...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Clark Ádám tér 1, 1013 Magyarország (47.49855545, 19.04007984, 16)"-ról "Budapest, Bartók Béla út 47, 1114 Magyarország (47.4785672, 19.0487861, 14)"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    a cím nem jó, így az illetékes sem.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Dzurik Jozsef bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére