Megoldásra vár

Megdőlt korlát

FRISSÍTÉS 2022.05.16.:

A Zuglói Zrt. válasza:
"Legyen kedves a Hivatal hatósági osztályához fordulni ezzel kapcsolatban."

-----

Budapest, XIV. Ker. Francia úton a jelzett címen ( Budapest Környéki Törvényszék mögötti útszakaszon, parkolóban ) a képeken látható módon megdőlt a korlát körülbelül 20 - 25 méteren.
Kérem a helyreállítást, illetve a környék rendbetételét ( avar, szemét, betondarabok stb. ), összetakarítását.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Francia út 47

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

    Városüzemeltetési Osztály

    Cím: 1145 Budapest, Pétervárad u. 11-17.

    Web: www.zugloizrt.hu
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Budapest, XIV. Ker. Francia úton a jelzett címen ( Budapest Környéki Törvényszék mögötti útszakaszon, parkolóban ) a képeken látható módon megdőlt a korlát körülbelül 20 - 25 méteren. Kérem a helyreállítást, illetve a környék rendbetételét ( avar, szemét, betondarabok stb. ), összetakarítását. Köszönöm."...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    Közútfenntartó részére továbbítva, illetékesség hiányában.

    Üdvözlettel:
    Ügyfélszolgálati Iroda

    Jarokelo.hu ezt írta (időpont: 2022. máj. 16., H,
    11:24):

    > Tisztelt XIV.
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    Legyen kedves a Hivatal hatósági osztályához fordulni ezzel kapcsolatban.

    e-mail: hivatal@zuglo.hu

    Tisztelettel:

    Kovács Balázs

    Ügyfélszolgálati munka
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiégett a zöld

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zoltan Pongracz
    Illetékes: Budapest Közút
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: Budapest Közút
    Bácskai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Láthatatlan zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére