Megoldásra vár

Ápolatlan zöld területek Zuglóban

A patak mentén, az útnál lekaszálatlan a fű. Mindenhol virágba borult fűfélék. Sajnos a pollen allergiások, köztük én is nagy árat fizetnek a sétáért.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ilosvai Selymes tér 16

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Lázár Lívia!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Társaságunk a budapesti kisvízfolyások
    biztonságos vízelvezetése érdekében a területek kaszálását ütemezetten
    végzi, az id
    ...
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Pont hogy örülni kéne annak, hogy virágba borult növények vannak mindenütt. Nem szabad levágni. Hagyni kell nőni.

    Ez ad táplálékot és élőhelyet a rovaroknak.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    A Rákos patak partja a Fővárosi Csatornázási Művekhez tartozik.

    Tisztelettel:

    Kovács Balázs

    Ügyfélszolgálati munkatárs

    Ügyfélszolgálati Csoport

    Zugló
    ...
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!A Zuglói Zrt.-hez elektronikus úton érkezett megkeresésére hivatkozással
    tájékoztatjuk, hogy k
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Lázár Lívia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gondozatlan terület.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. A.
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Burjánzó sarjhajtások

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére