Megoldott

513 darabra

FRISSÍTÉS 2022.05.16.:
Nem tudom, mi történt, de egy perce csináltam a fotót, és a helyzet változatlan.

--------------

Betörték a váró üvegét az 513. utcai buszmegállóban.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, 513. utca

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Betörték a váró üvegét az 513. utcai buszmegállóban."-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.16.: Nem tudom, mi történt, de egy perce csináltam a fotót, és a helyzet változatlan. -------------- Betörték a váró üvegét az 513. utcai buszmegállóban."-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom, mi történt, de egy perce csináltam a fotót, és a helyzet változatlan.
  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Pad újrafestése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Turul utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére