Megoldásra vár

Ajtó

Beesett a lámpaoszlop ajtaja.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 215

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen az ajtó bezárása megtörtént a végleges helyreállítás alvállalkozó által folyamatban van.

    Engedje meg, hogy tájékoztass...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    vibrál az izzó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kaptárkő utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lámpaoszlop helye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Budapest, Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére