Válaszra vár

Megállni és várakozni tilos tábla hatástalan

Anonim Járókelő

Jó volna, ha a közterület felügyelet egy picit aktívabban ellenőrizné a területet.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bercsényi u. 30

Hozzászólások

  • Autómentes Városokat hozzászólt a bejelentéshez.

    Közterület felügyelet minek van amúgy?
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Sokak inkább ingyen parkolnak itt, mint 350 Ft-ért a garázsban.

    Vélhetően kicsi a lebukás veszélye... :(
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Parkolás a kerékpár uton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dzurik Jozsef
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kanyarban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Virág Balázs
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tóberek utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére