Megoldott

Betört üveg

Betört az üveg a Bosnyák téri villamosmegállóban.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 139

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére