Válaszra vár

Nem világító 11-es úti lámpa a határon

Békásmegyerre érkezve a 11-es úton (a Barát patak vonalában) pont a Budapest táblánál nem világít esténként a közúti lámpa. Ráadásul itt vezet egy kerékpárút, ahol így kevesebb fény jut a patak feletti (töltés) hídra. Kérném szépen javítását, cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Batthyány u.

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Kovács Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére