Válaszra vár

Kiégett LED csíkok

Anonim Járókelő

Kérem javítsák meg az állomás világítását! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út / Vörösvári út

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó búra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Rákospalota, MÁV-telep (XV. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lámpa nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére