Megoldatlan

Kanyarban parkolás

Visszatérő és rendszeres probléma, majdnem minden nap a képen látható kanyarban parkolnak autók. Nehéz tőlük belátni a teljes ívet, így sajnos veszélyes. Esti órákban és éjszaka van hogy 2 autó is itt parkol.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tóberek u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A Bejelentő hozzászólása:
    Sajnos az ügy megoldatlan, minden nap sajnos ott parkolnak. Naponta tudok fényképekkel szolgálni. Szuper lenne ha tudnának esti órákban jönni ellenőrizni, nem pedig olyankor...
  • Virág Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos az ügy megoldatlan, minden nap sajnos ott parkolnak. Naponta tudok fényképekkel szolgálni. Szuper lenne ha tudnának esti órákban jönni ellenőrizni, nem pedig olyankor amikor az emberek dolgoznak.
  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A nevezett helyszínt Újbuda Közterület-felügyeletének munkatársai több alkalommal ellenőrizték (fotókkal dokumentálva). Az ellenőrzések időpontjában szabálysértést nem tapasztalta...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Virág Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére