Megoldott

sündisznó

Anonim Járókelő

Bp. II. Ker. Ördögárok u. 95. előtt az úttest szélén elütött sündisznó. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Ördögárok u. 110b

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Sün, de nem disznó. Egyébként :(
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nyikorgó zászlók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz Fanni
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Csalogány utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó biciklitárolók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Lövőház utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére