Megoldásra vár

Mély süllyedés

Tisztelt Illetékes!
A Késmárki utca - Ringló utca sarkán egy mély pontszerű süllyedés található.
Kérem lehetőségük szerint javítani.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Késmárki u. 23

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    Az Önök bejelentésében szereplő címen található útburkolat kijavításához szükséges műszaki paramétereket felmérjük, a javítást megrendeljük.
    A munkák elvégzésééig szíves türelmét
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Kapisztrán utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadkai utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére