Megoldásra vár

Megszüntetett eső beálló

Anonim Járókelő

A 67 és 77 busz Halas utcai Keresztúri úton lévő megállójának következtében eltünkt - nem került újra építésre az esőbeálló. Lehet tudni ennek az okát, figyelembe véve, hogy a közelben több iskola és bölcsöde is található,tehát elég forgalmas megállóról beszélünk.

Előre is köszönöm.

Üdvözlettel,
Ács Andrea

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Halas utca

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő,

    a Halas utcai buszmegállóval kapcsolatban tájékoztatom, hogy a buszmegálló felújítására a Kőbányai Önkormányzat beruházásában került sor, ugyanakkor a felépítményt, az utasvárót a
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    A JCD fog hamarosan ide új várót telepíteni.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Önkormányzat az illetékes.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kopott támasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: JCDecaux
    Örs vezér tere (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Repedt üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Acsai Milán
    Illetékes: JCDecaux
    Széchenyi rakpart (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére