Megoldott

Nincs egy tizesed véletlenül?

Végre normálisan nez ki a Bosnyák térnek ez a sarka is. Már csak ezt a csúnya, kopott 10-es táblát kéne újra cserélni.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 173

Hozzászólások

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem csak leszedték, de raktak ki szép újat is. Szupi.
  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 038/0018473/2022
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00101376

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hog...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére