Válaszra vár

Hiányzó elsőbbségi viszonyt szabályozó tábla

Véleményem szerint a Kőbányai út 31-nél ennél a kapukihajtónál hiányzik az elsőbbséget szabályozó tábla.
Ha ez így van, akkor kérem a tábla kihelyezését.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kőbányai út 31.

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Az újraküldés megtörtént automatikusan, amikor letelt a 40 nap, csak a státusz jelzése még nem működik az új rendszerben. Üdvözlettel a Járókelő csapat nevében: Garami Marika
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újraküldeni.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    dudálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Boldizsár Ákos
    Illetékes: Budapest Közút
    Múzeum körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Tömő utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére