Megoldott

Egy sérült és egy félredobott csőkorlát

Kérem a csőkorlátok sorsának a rendezését a Kőbányai út 31-nél.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kőbányai út 31.

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldották.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    dudálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Boldizsár Ákos
    Illetékes: Budapest Közút
    Múzeum körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Tömő utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére