Megoldott

Antiszemita szöveg és kopott pad a buszmegállóban

A Molnár Viktor utcai buszmegállóban a képen látható oszlopra fel van karcolva a "Juden raus" , azaz "Zsidók kifelé" felirat. Ezenkívül a pad is meg van már kopva (mellesleg a másik oldalon is).

Köszönöm munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Molnár Viktor utca

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "JCDecaux"-ra.

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott a festék a padról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Szobránc köz (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére