Megoldott

Felhullámosodott burkolat

A Varsányi utcában, a Szénatér felé, kb 15 méterrel a Szász Károly itca előtt, a járdára festett bringasáv burkolata nagyon hullámos, nagyon ráz. Kérem, intézkedjenek a kijavításáról!

Korábbi bejelentésre adott válaszban az illetékes 2019-es javítást ígért, ami azóta sem történt meg!
Ld.: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/45525/szetraz-a-bicikliut

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Varsányi Irén u. 3

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Török Vazul hozzászólt a bejelentéshez.

    Az eredetileg bejelentett probléma megoldódott. Ezúton is köszönöm a felújítást!
  • Török Vazul visszajelzésére vár.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Idén teljes körűen felújítása kerül a Varsány Irén utca, amely során az a problémás szakasz is megújul. Kérjük szíves türelmét!

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a kerékpárúttal kapcsolatos bejelentésében foglaltakat. A bejelentésben foglalt problé...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Török Vazul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére