Megoldott

Egy köbméter fa maradhat?

Kérem az illetékeseket a Népfürdő utcában a kerékpárút mielőbbi járhatóvá tételében hiszen akadályozza a forgalmat!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő u. 39

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • x y hozzászólt a bejelentéshez.

    Valaki elvitte. Zárható.
  • x y hozzászólt a bejelentéshez.

  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Csoda amúgy hogy nem kapkodják fel első éjszaka :D
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    száradnak a növények a szökőkútnál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    1304-Margitsziget (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    száradó fenyőfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Soó Rezső sétány (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére