Megoldott

Zebra nincs felfestve

Zebra részben kopott, részben nincs is felfestve.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Pestszentimre felső

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szent Boci hozzászólt a bejelentéshez.

    Fel van festve.
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Görög Mihály bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére