Megoldott

Kátyú a keréknyomban

A Tulipánfa utcában van egy elég nagy kátyú, pont keréknyomban ami nehezen kikerülhető. Kérem az illetékeseket a hiba javítására.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Tulipánfa u. 6

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Stankovics Andor !

    A kátyú javítása 2022.05.26 - án megtörtént.

    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére