Válaszra vár

Rossz állapotú fülke

Szemetes és graffitis a telefonfülke. És az egyik üveg is kiesett az oldalán.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 37

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dupla fülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiáll

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányos közmű fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szondi utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére