Válaszra vár

Elhagyott autók

Anonim Járókelő

2 db elhagyott autót folyamatosan rongálnak az arra járó vagányok.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Acélcső u. 2

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyik autó elszállítva.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivont Citroen közterületen parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére