Megoldásra vár

Galambok az automatán

Anonim Járókelő

Szeretem a galambokat, viszont a madáürülékes bérletet már nem. Plusz nem is túl higiénikus. Kérem találjanak megoldást a helyzetre! Köszönöm szépen?

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Békásmegyer

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0017239-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00101077

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK köszöni megkeresését. Szakterületünk továbbította a panaszt az üzemeltetőnek, kérve a be...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kérjük figyelje a menetrendet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szentlélek tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem működő kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére