Megoldott

Elhagyott karácsonyfa

Anonim Járókelő

Kérjük a helytelenül elhelyezett karácsonyfa elszállítását!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy út

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A karácsonyfa már nincs a megjelölt helyen.
    A bejelentő.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére