Megoldatlan

Földkupac a kerékpárúton

A Duna menti kerékpárúton a Vasmacskánál már lassan egy hónapja ott van ez vízelvezető árok és az út menti rézsű takarításból származó szemetes földkupac, melyet már a növényzet is kezd benőni. Először úgy rakták le, hogy balesetveszélyes módon pont egy durva szűkületben zárta el az utat, most már csak ott rohad. Több hasonló kupac van ezen a szakaszon az út mentén. Megint az igénytelen félmunka, összesöpörték, de ott hagyták rohadni, el már nem szállítják.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Nagytétényi út 1

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    zöld hulladék elszállítása - FKF

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hosszúhegy utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kelemen László utcai híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére