Megoldott

Betört üveg a buszmegállóban

Anonim Járókelő

20E Angyalföld kocsiszín buszmegállóban betörték az üveget :(

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Angyalföld kocsiszín

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Buszmegálló pad kitörése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Zsókavár utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére