Megoldott

Törött tábla

Az A lejáratnál lévõ tábla tõrött ès a rögzítés is kilazult.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az Óz hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült.
  • Az Óz hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyorsba javítva.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Veszélyes megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Furo Gabor
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz az egyik kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére