Megoldott

Virágzik a műanyag

Borzalmasan néz ki a zöldterület az Örs vezér téri buszvégállomáson. Tele van az egész eldobált szeméttel. Papír, PET palack, sörös üveg, dísztárcsa, étel maradék. Van itt minden a galambok, csókák és vetési varjak örömére. Ennek a területnek nem így kellene kinéznie.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Összeszedték. Köszönöm. Mondjuk jó lenne, ha máskor ez bejelentés nélkül is menne. Persze az is jó lenne, ha az emberek nem viselkednének állatok módjára, és nem szemetelnének.
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Horror kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kőtörmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére