Megoldott

Rossz ajtó

Az FLR-715 vagy 719 (már nem emlékszem) második ajtaja nem záródott rendesen. Kb. egy 5 centis rés maradt közepén zárt állapotban is. A 202E vonalán járt ma este. Szóltam a sofőrnek is, aki mondta, hogy látja a tükörben, majd megkérdezte, hogy mekkora a rés. Mondtam, hogy kb. 5 centi. Erre azt válaszolta, hogy mindjárt megnézi. De mikor a megállóba értünk, én leszálltam, de a busz továbbment. Jó lenne, ha megvizsgálnák alaposabban, nehogy menet közben kinyíljon.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 82

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/17237-1/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00100954

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    FKU 937

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bubi állomás nevek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Levált fadeszka a buszmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Tárnok utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére