Megoldott

Nem működik

MUT 884: A belső kijelzők működnek de nem jól

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Mártírok útja 176

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/17236-1/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00100949

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolt
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Simon Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    RCT 316

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Topánka utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    9
    Megoldott
    9

    Felesleges kapaszkodó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mártírok útja (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére