Válaszra vár

Rozsdás oszlopok

FRISSÍTÉS 2022. 06. 27.

XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza:

Legyen kedves a Polgármesteri Hivatal hatósági osztályához fordulni ezzel kapcsolatban.

----------------------

FRISSÍTÉS: 2022. 06. 24.

Budapest Közút válasza:

"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett oszlopok nincsenek Részvénytársaságunk kezelésében, ezért illetékességből elküldtük a Zuglói Zrt.-hez további intézkedésre."

----------------

Tisztelt Illetékes!
Az Ungvár utcában és a Csáktornya utcában több, a képen látható rozsdás oszlop ékelődik a zöldsávban.
Bár sajnos minden zöldfelület mellé poller szükséges, hogy épp maradjon, de ezen a helyen egymagukban sokat nem tudnak védeni, simán kikerülhetők, így csak összkép rombolók.

Kérném eltávolításukat.

Sajnos csak 1-ről készítettem képet, de a lakótelepre vezető úton a
Csáktornya utcában található a többi, mely nem véd semmit, hogy ne hajtsanak be az épületekhez, de ugyancsak az évek okán már nem látják el a munkájukat.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Csáktornya park 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.06.24. Budapest Közút válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett oszlopok nincsenek Részvénytársaságunk kezelésében, ezért illetékességből elküldtük a Zuglói Zrt.-hez további intézkedésre." ---------------- Tisztelt Illetékes! Az Ungvár utcában és a Csáktornya utcában több, a képen látható r...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    Legyen kedves a Polgármesteri Hivatal hatósági osztályához fordulni ezzel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Kovács Balázs

    Ügyfélszolgálati munkatárs

    Ügyféls
    ...
  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!A Zuglói Zrt.-hez elektronikus úton érkezett megkeresésére hivatkozással
    tájékoztatjuk, hogy k
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Az Ungvár utcában és a Csáktornya utcában több, a képen látható rozsdás oszlop ékelődik a zöldsávban. Bár sajnos minden zöldfelület mellé poller szükséges hogy épp maradjon, de ezen a helyen egymagukban sokat nem tudnak védeni, simán kikerülhetők, így csak összkép rombolók. Kérném eltávol...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett oszlopok nincsenek Részvénytársaságunk kezelésében, ezért illetékességből elküldtük a Zuglói Zrt.-hez további intézkedésre.

    Üdvözlettel
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Angol utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Helytelen utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Őrnagy utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Betört automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gál Gertrúd
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Damjanich utca / Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére