Megoldásra vár

Megsüllyedt útfelület

Tisztelt Illetékes!
A vásárcsarnok melletti útfelület egyik fele megsüllyedt.
Kérem lehetőségükhöz mérten javítani.

Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Víg u. 28

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a bejelentést. Munkatársaink hamarosan felmérik a területet és tervet készítenek a javításra. Kérjük szíves türelmét.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Beszakadt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mária Milkovics
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Kőris utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kubatovics Áron
    Szentkirályi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyús útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fiumei út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére