Megoldásra vár

Elhagyott autó

A parkolóban régóta áll egy elhagyott autó. Gumiai laposak.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Óceánárok u. 23

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újpest Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő !
    A Rendészeti Osztály járőrei a Budapest, IV. kerület közigazgatási határain belül folyamatosan ellenőrzik a hatósági jelzés nélküli és az érvényes műszaki engedéllyel nem rendelk
    ...
  • Újpest Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő !
    A Rendészeti Osztály járőrei a Budapest, IV. kerület közigazgatási határain belül folyamatosan ellenőrzik a hatósági jelzés nélküli és az érvényes műszaki engedéllyel nem rendelk
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Tél óta mozdulatlan - lejárt műszaki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fél éve mozdulatlan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Baross utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott járművek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szanto Istvan
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Alsóhatár utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére