Megoldott

Nem működő szökőkút

Nem működik a szökőkút a Jászai Mari téren

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jászai Mari tér 4/B

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin hozzászólt a bejelentéshez.

    Na jólvan megnyugodtam, mostmàr működik!
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos , lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerettel együtt kiáll a fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Tahi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére