Megoldott

Elhagyott jármű

Anonim Járókelő

Régóta magára hagyott jármű, kérjük ellenőrizni, hogy megfelelő feltételekkel tartózkodik-e a közterületen, ha nem akkor kérjük elszállítani, hogy ne foglalja a helyet az estlegesen többi parkoló jármű elől. A pontos cím: Bp. XXI. ker. Katona József utca 17.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Katona József u. 17

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A járművet elszállították, köszönjük a segítséget.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda"-ról "XXI. kerület Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nekik kellene megküldeni: Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata Közterület-felügyelete
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A pontos cím: Bp. XXI. ker. Katona József utca 17.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivont Citroen közterületen parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére