Megoldott

Belógó növényzet megnyírása

FRISSÍTÉS: 2022.05.16.
Budapest Közút válasza: felkérte a Főkertet.
-----------------------------------------
A Villányi úton a Budaörsi út - Bajmóci utca között jó lenne levágni a belógó növényzetet. Biciklivel ez így használhatatlanná teszi a kerékpársávot. Az autósok meg dudával jutalmazzák, haz az ember nem használja ezt a szakaszt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út / Villányi út

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kerékpározás"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi a bejelentést, tényleg tök jó lett!
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt nagyon frankón megnyírták, köszönjük!
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A Villányi úton a Budaörsi út - Bajmóci utca között jó lenne levágni a belógó növényzetet. Biciklivel ez így használhatatlanná teszi a kerékpársávot. Az autósok meg dudával jutalmazzák, haz az ember nem használja ezt a szakaszt."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.05.16. Budapest Közút válasza: felkérte a Főkertet. ---------...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dániel Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kitérő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére