Megoldott

Megálló területe elbozótosodott.

Anonim Járókelő

A megálló területe elbozótosodott, az utasok a bokros részbe kénytelenek leszállni, kérjük a megálló rendbetételét.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 68

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Munkálatokat elvégezték, köszönjük a segítséget.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    NCZ 564 Budapest logó eltűnt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Újabb katasztrofális járat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Kiegészítésre vár
    3
    Kiegészítésre vár
    3

    FKU 934

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére