Megoldott

Fele fa ágat vitték el

Tisztelt járókelő a mai nap az önkormányzat közmunkások sajnos az utca végéről csak a fele fa ágat vitték el amiben benne van a fotó is hogy benne van autójuk is mert a két munka társuk is fele munkát végeztek legyenek szívesek ezt figyelembe venni a főnökük részérő is

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Sósmocsár út 8

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A megadott kódszámú ügy megoldása megtörtént. JAROKELO-BUDAPEST-00100782

    Üdvözlettel

    Szabó Attila
    műszaki ügyintéző
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem belátható kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Laszlo Zsolt
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Külső Vörösmarty utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Zuhatag sor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhanyagolt zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére