Megoldásra vár

Hiányzó búra

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.05.03.
BDK válasza:
"Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a
BDK Kft. illetékességébe tartozik, az oszlop nem BDK tulajdon és
üzemeltetés."

-----------------------------
Kérem pótolják a búrát! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Rákospalota

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/16740-1/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00100744

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes BKV Zrt.-nek. A társaság tud a lámpabúr...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem pótolják a búrát! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.05.03. BDK válasza: "Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik, az oszlop nem BDK tulajdon és üzemeltetés." ----------------------------- Kérem pótolják a búrát! Köszönöm szépe...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a
    BDK Kft. illetékességébe tartozik, az oszlop nem BDK tulajdon és
    üzemeltetés.
    Engedje meg, hogy tájékozt...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett LED csíkok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bécsi út / Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rozsdás utcalámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Alkotmány utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére