Megoldott

Rozsdaboglya

A XVII. kerületi Kucorgó téren az újonnan átadott orvosi rendelőknél így néznek ki a táblák, tiszta rozsda az egész, szörnyen néznek ki.
Kérem szíves javításukat!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 368

Hozzászólások

  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Corten acél. Nem kell festeni. Teljesen gondozásmentes. "Örök élet meg egy nap". Nem annyira szép, de soha nem lesz vele gond.
  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos szerintem is "szándékos"... Ott van pl a vár oldalában egy csomó új építésű objektum: nekem a lepusztulást jelenti a rozsdásodni hagyott vas... de azt hiszem ez "divat" egyesek körében. Talán v...
  • Gazda Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A rozsdás felület ebben az esetben egy az építészeti dizájn részét képezi véleményem szerint. Mostanában gyakran használják külső felületek létrehozására. Azt elismerem, hogy talán egy egészségügyi in...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    László, keress rá a corten acél kifejezésre! :)
  • Sipos László hozzászólt a bejelentéshez.

    Te jó isten.. ????
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Rákosmente Önkormányzat válasza alapján
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Haha. Sejtettem
  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A táblák nyers vasból lettek legyártva és a rozsdaréteg a dizájn része.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Sipos László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hol járunk?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Martin utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szekér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Szekér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Lidl
    513. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére