Megoldásra vár

Hiányzó fa

Hiányzik a megállóban a fa.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hősök tere M

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Novotny T hozzászólt a bejelentéshez.

    megvárjuk. Addig NE zárjátok le kérlek.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a fa pótlására az előzetes munkaterveinknek megfelelően, várhatóan a 2022-es őszi faültetési időszakban kerül sor.
    Tájékoztatjuk, hogy i
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére