Válaszra vár

Gondozatlan virágládák a Kelenföldi Pályaudvar peronján

Gondozatlanok a virágládák, valószínűleg más fajta növényeket kellene ültetni, ami kevesebb gondozást igényel és mégis szép marad. Teljesen felesleges ilyen virágokra elpazarolni a pénzt, ha nem tudják gondozni őket.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenföld vasútállomás

Hozzászólások

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 100623 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült kifogást a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk,
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére