Megoldott

Töredezett úttest.

Pár hete kezdődött töredezés az úttest szélén. Napról napra rosszabb állapotban van. Tartok tőle, hogy esetleg nagyobb üreg keletkezett alatta (volt már ilyen az utcánkban pár sarokkal odébb), s egyszer beszakad.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Barátság u. 14

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Szabó Ágnes !

    Az úthiba javítása megtörtént.

    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Szabó Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Megsüllyedt az aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Vámosgyörk utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Stepanuka Elena
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákosi út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére