Válaszra vár

Utcanév táblák

Hianyoznak az utcanév táblák mindkét sarokról.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Erdész József u. 21

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elpusztult sünike

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gondozatlan utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    501. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    7
    Megoldott
    7

    Rozsdaboglya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sipos László
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére