Megoldott

Kopott támasz

FRISSÍTÉS 2022.05.31.:
Csak az egyiket cserélték, pedig a többi is olyan kopott, szálkás.

-------------------

Az Örs vezér téren mindkét oldalon nagyon kopottak a támaszkodók a váróban. A padok is, de a támaszok jobban.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere 25

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Örs vezér téren mindkét oldalon nagyon kopottak a támaszkodók a váróban. A padok is, de a támaszok jobban."-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.31.: Csak az egyiket cserélték, pedig a többi is olyan kopott, szálkás. ------------------- Az Örs vezér téren mindkét oldalon nagyon kopottak a támaszkodók a váróban. A pa...

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak az egyiket cserélték, pedig a többi is olyan kopott, szálkás.
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére