Megoldott

Elromlott monitor

Anonim Járókelő

Tisztelt Volánbusz!

2021.04.27-én a MOS-263 forgalmi rendszámú Volvo autóbuszon a csukló utáni utastájékoztató monitor nem működött.
Kérném a szükséges ellenőrzés elvégzését!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szent Imre tér 22

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Volánbusz Zrt. (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba! ...
  • Simon Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Sz*rok
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Azaz, biztos azért volt úthiba miatt sötét a kijelző, mert nem Mercedes :DDDDDDDDDDD

    Inkább anonim jelentsed be újra, s újra, s újra
  • Simon Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Na ezért kéne inkább több Mercédes is a 690-es vonalra :)
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Volánbusz

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Letakarták

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: Volánbusz
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Brr de borzalmas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: Volánbusz
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széteső tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Volánbusz
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére