Megoldott

Instabil buszmegálló tábla

Anonim Járókelő

A Szilas-patak buszvégállomáson az Erdőkerülő út felé tartó 296os megállójában van ez a buszmegállótábla, ami annyira instabil, hogy a tegnapi nem túl nagy erejű szél is mozgatta előre hátra. Nem tudom meddig mozdul el (tehát hogy ki tudna-e dőlni), mert mikor hozzáértem, nagyon elkezdett dőlni szóval megfogtam, de így is eléggé balesetveszélyes, főleg ha gyerek, vagy idős szeretné leolvasni a menetrendet, és véletlen hozzáér, vagy fúj a szél, és meglepi, megüti őt.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Nekem is ez jutott az eszembe rögtön, mikor megláttam a képet. Majd jól rádől valakire egyszer, ha nem veszik ki a helyéről.
  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    És vajon mi lesz a régivel ott mögötte? :)
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    A BKK Tájékoztatási Szakterület munkatársai kihelyezték az új buszmegmegállóoszlopot.

    Köszönjük a bejelentést és a türelmet.

    Budapest, 2016. április 15....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oria metróállomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Astoria (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Levált fadeszka a buszmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Tárnok utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére