Megoldott

Beszakadt út

A 8. kerület Kőris u. 9 előtt beszakadt az út április 14.-én. Az nap jelentve lett a Józsefváros applikációban, nagyjából kitáblázták és 1 hét múlva válaszoltak, hogy vélhetően közmű felelősség. Azóta semmi nem történt, a lyuk nőtt.
Az autós forgalom folyamatos, a kitáblázás eldől, ide-oda pakolgatják, így balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kőris u. 9

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A javítást elvégezték.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Mária Milkovics bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt útfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Víg utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kubatovics Áron
    Szentkirályi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyús útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fiumei út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére